Prihlásenie

Kontakt

ASTRONYX s.r.o.
 
tel. +421 944 723 823


Info - objednávky:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 
Súčasná fáza Mesiaca

Astroservis On Site 

Doprajte si poznanie rýchlo, pohodlne a v plnej nádhere!

Predať tovar, to Vám dokáže mnoho firiem. Ale ako ihlu v kope sena budete na našom trhu hľadať niekoho, kto Vám poskytne komplexné astroslužby: konzultácie, prednášky, dodávky, realizácie, servis a ešte aj odborné poradenstvo.

Práve ste takú firmu ale našli! A nielen to - tieto služby sme schopní vykonať priamo na mieste u zákazníka, cez deň i pod nočnou oblohou!

Pre komfort Vás - naších zákazníkov, bola spustená nová služba Astroservis On Site.

Rozhodli ste sa po desaťročiach tvrdej práce venovať konečne aj aktívnemu odpočinku a neviete ako na to?

Kúpili ste si super ďalekohľad, ale návod na jeho zostavenie a používanie je príliš zložitý?

Neviete čo a ako svojím prístrojom na oblohe pozorovať?

Vieme Vám pomôcť!!!

Kdekoľvek ste, či je to Skalica, Bystrica alebo Snina, Čadca, Revúca či Lučenec, sme schopní k Vám prísť, a stráviť s Vami večer i noc, aby sme Vás naučili s prístrojom zaobchádzať.

Prídeme priamo na miesto, kde budete svoj ďalekohľad používať, a spoľahlivo poskladáme a nainštalujeme Váš prístroj.

Naučíme Vás ovládať ďalekohľad tak, aby ste mohli okamžite začať pozorovať a zažiť množstvo nádherných chvíľ pod nočnou oblohou. Vďaka tejto našej službe Astroservis On Site (pomoc priamo na mieste) si budete môcť vychutnať krásu vesmírnych objektov v najkratšom možnom čase, bez úmorného študovania siahodlhých manuálov a astronomických príručiek.

Služba zahŕňa predošetkým tieto kľúčové oblasti:

- dodávky na klúč ( jedná sa o realizáciu kupôl, astrodomčekov, prípadne aj iných projektov)

- inštalácia ďakekohľadu

- sprevádzkovanie ďalekohľadu

- overenie funkčnosti

- predvedenie zákazníkovi

- výuka funkcií

- orientácia na oblohe

Účelom služby je, aby pozorovatel-majiteľ prístroja, následne vedel obsluhovať astrotechniku a pozorovať zaujímavé objekty úplne sám už nasledujúcu jasnú noc!

V prípade záujmu nás kontaktujte na našich tel. číslach 0903 263 178 alebo mailom na astronyx(c)astronyx.sk

CCD kamery

Astronyx je od roku 2012 výhradný dovozca ATIK CCD kamier a príslušenstva pre Slovensko

Kupoly

MMP 2013

Obrazy zeme


Copyright © 2013 by Astronyx.

 All Rights Reserved.

http://pajak.ponorogo.go.id:2222/rtp-slot-mahjong/ https://perpus.makassarkota.go.id/slot-gacor/ https://helpdesklpse.kotabogor.go.id/demo-pgsoft/ http://pelatihaninlislitev3.perpusnas.go.id/slot-demo/ https://bpfpik.ub.ac.id/-/slot-gacor/ http://pustaka.merantikab.go.id/demo-slot/ https://simacan.pesawarankab.go.id/slot-demo/ https://sekolah.disdik.kalteng.go.id/slot-gacor/ https://www.baperanews.com/slot-luar-negeri/ https://bcc.ub.ac.id/slot-demo-pragmatic/ http://web.upgriplk.ac.id/slot-demo/ https://disdukcapil.rajaampatkab.go.id/demo-pg-soft/ https://ptun-bandung.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://pbj.banggaikab.go.id/slot-gacor-maxwin/ https://jdih.kepahiangkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/slot-demo/ https://simmagang.polinema.ac.id/logs/slot-demo-pragmatic/ https://balongbendo.sidoarjokab.go.id/slot-demo-gratis/ https://sinona.luwukab.go.id/slot-demo/ https://daring.uniga.ac.id/slot-demo/ http://simmutu.rsidaman.banjarbarukota.go.id:91/demo-pg-soft/ https://konsultasi.ulp.banjarbarukota.go.id/slot-demo/ https://inlis.singkawangkota.go.id/demo-pg-soft/ https://inlis.mojokertokab.go.id/digitalcollection/slot-demo/ http://el1brary.samosirkab.go.id:415/demo-pgsoft/ https://perpustakaan.palangkaraya.go.id/slot-demo/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://147.139.195.246/ https://8.215.25.20/ https://95.111.193.102/ https://147.139.168.127/ https://95.111.196.187/ https://94.237.67.110/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://stickyriceles.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://usaklub.moe/ https://mpored.moe/ https://www.tyronesjacket.com/